S Ilčou, autorkou tohoto blogu, se znám už několik let a mimo jiné nás spojuje vášeň pro čerstvé šťávy. Jsem fanynkou Kuvingsu a tak když přišla s novinka pro letošní rok 2018 - odšťavňovač Kuvings EVO820 - nemohla jsem odolat. Proč? Protože...

Největší plnící otvor na trhu

Nový plnící otvor 5. generace je široký 82 mm. Díky tomu nemusím suroviny krájet na menší kousky. Velký plnicí otvor si hravě poradí s každou surovinou. Vymáčkne maximum z každého ovoce či zeleniny a vytlačí lahodnou šťávu. S plněním a přípravou mám jen minimum práce. Ovor má navíc záklopku rozdělenou na dvě části - pro vkládání kulatých surovin a pro vkládání úzkých surovin.

Vylepšený šnekový lis 5. generace

Co by byl platný velký plnící otvor, pokud by tak velké suroviny šnekový lis nezvládal zpracovat? Na výkon Kuvingsu EVO820 se ale můžete spolehnout. Zvládne odšťavnit tvrdou kořenovou zeleninu, ostatní zeleninu, veškeré ovoce, bobuloviny, listovou zeleninu i bylinky. Zesílené dno odšťavňovací komory je vylepšené přidáním jistících bodů ze 3 na 4, což umožňuje, aby byla celá odšťavňovací komora stabilnější a zvládla sílu šnekového lisu.

S odšťavňovačem Kuvings EVO820 získáte smoothies, která jsou sametově jemná. Z předem namočených různých ořechů či mandlí dokáže Kuvings vyrobit vynikající ořechová mléka. Vyrábí skvělé zmrzliny a mražené dezerty. S využitím homogenizačního pouzdra snadno promění mražené ovoce na domácí zmrzlinu.

Snadné čištění

Kuvings EVO820 je vybaven speciálním rotačním kartáčem, který se "nacvakne" na sítko a pod proudem vody z kohoutku se pouhým otáčením kartáče rukou sítko za několik vteřin dokonale vyčistí. Horní část výpusti odpadu je otevřená a je širší než u předchozích modelů. Díky tomu se i otvor lépe čistí.

Na kuchyňské lince vypadá prostě skvěle

Odšťavňovač Kuvings EVO820 je praktický a luxusně vypadající spotřebič, který je ozdobou každé kuchyně. Jeho povrch vypadá totiž jako kůže. Je příjemný na pohled i na dotek. Speciální úchopy umožňují, aby byla manipulace a přenášení odšťavňovače snadné.

Která barva odšťavňovače Kuvings EVO820 bude zdobit vaši kuchyň

Kuvings EVO820 je tedy praktický ve všech směrech a to jsou důvody, proč ho prostě miluju!